Zapisy zamknięte, ale nie rezygnujemy ze wspólnego biegania

Z uwagi na pandemię COVID 19 i związane z nią obostrzenia podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu zapisów. Nie chcemy jednak rezygnować ze spotkania z Wami i wspólnego biegu. W związku z tym wszystkich, którzy już się zapisali oraz tych, którzy chcieliby wziąć udział w wydarzeniu i wspomóc Wspólnotę Burego Misia, zapraszamy 5 grudnia do Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla.

Bez klasyfikacji i pomiaru czasu, ale tradycyjnie w strojach mikołajowych, przebiegniemy wspólnie dystans około 4 km. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe zawieszki, a osoby które dokonały wpłaty i nie będą w stanie przyjść, będą mogły odebrać zawieszki w późniejszym terminie.

Na pewno bez zmian pozostaje również przekazanie 100% wpłat na rzecz Wspólnoty Burego Misia. Wszystkie wpłaty prosimy jednak kierować na konto Stowarzyszenia MYbytomianie, nie będzie możliwości wpłat na miejscu.

Bądźcie z nami, zapraszaMY!

Aktualny regulamin dostępny jest tutaj

Łączą NAS drzewa – 765 drzew na 765 urodziny Bytomia

Głównym celem akcji jest upamiętnienie 765 rocznicy nadania miastu Bytom praw miejskich, poprzez posadzenie przez uczestników akcji wybranego gatunku drzewa. Dodatkową formą upamiętnienia jest możliwość umieszczenia w ziemi tuby z imieniem i nazwiskiem.
Poprzez akcję sadzenia drzew pragniemy również kształtować postawy proekologiczne wśród mieszkańców Bytomia oraz propagować zainteresowanie i troskę o otaczającą nas naturę.

Regulamin akcji
Wybór drzew
Informacje o nasadzeniach
Miejsca nasadzeń
Mapa nasadzeń
Karta zgłoszenia


Konkurs na najładniejsze okno, balkon i ogródek przydomowy 2019

Celem konkursu jest promocja wśród mieszkańców Bytomia dbałości o estetykę najbliższego otoczenia, zwłaszcza okien, balkonów i ogródków przydomowych. Już po raz czwarty wybierzemy najpiękniejszy przydomowy ogródek, najpiękniejszy bytomski balkon oraz po raz pierwszy najpiękniejsze bytomskie okno. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Bytomia mający przydomowe ogródki kwiatowe oraz ukwiecone, zazielenione okna i balkony. Termin zgłoszeń mija 20 września br.

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia